Blog

Nowości ze świata oświetlenia

Drewno w roli głównej [Simply Wood]

Moda na wyeksponowane, stylizowane na tradycyjne żarówki trwa. Kolejni producenci proponują ledowe źródła światła, które z kształtu, ale także koloru rzucanego przez nie ciepłego blasku przypominają „stare dobre czasy”, gdy triumfy święcił żarnikowy wynalazek pana Edisona. A gdyby tak połączyć je z prostą, solidną formą dębowej obudowy? 

 Surowe drewno dębu. Naturalne, zabezpieczone jedynie olejowaniem. Maksymalna prostota form, konstrukcja jednak solidna – deski są pełne, w całości wykonane wyłącznie z podstawowego materiału. Plus oczywiście elementy elektrycznie niezbędne, sprawiające, że lampa świeci.

 Simply Wood to propozycja polskiej firmy HP Lampy, znanej z tego, iż jej projektanci dbają o każdy szczegół i wyjątkową jakość oferowanych produktów. Niewątpliwą zaletą linii drewnianej jest jej ręczne wykonanie. Czyni ono każdą lampę wyjątkową, niepowtarzalną. Prosta forma sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i wnętrzu lokalu powszechnie dostępnego (bar, restauracja etc.), naturalne drewno ociepla wystrój, no i mamy tu element „rodzimy” – dąb to tradycyjna polska materia służąca do wyrobu szlachetnych mebli. Lampy Simply Wood oferowane są bez źródeł światła, ale producent podpowiada, a my popieramy – idealnie pasować będą do nich zarówno żarówki starego typu, jak i stylizowane na nie, nowoczesne żarówki ledowe.

Linię Simply Wood znajdziecie pod TYM LINKIEM >>

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu on-line

przejdź do sklepu