Blog

Nowości ze świata oświetlenia

Lampy Aquaform

„Czysta form światła” – to dewiza, jaką od ponad dwudziestu lat kieruje się wytwórca lamp AQUAFORM, jedna z najczęściej nagradzanych firm w Polsce i na świecie. Szeroki wybór jej produktów znajdziecie w naszym e-sklepie.

  Czysta forma światła oznacza według AQUAFORM dbałość o to, by dostarczać klientom systemów oświetleniowych nowoczesnych, o najlepszych parametrach technicznych, więc energooszczędnych, a równocześnie różnorodnych i ciekawych designersko. W związku z tym, w ich portfolio znaleźć można zarówno ofertę oświetlenia zewnętrznego, jak i wewnętrznego, kinkiety, reflektory, oprawy stojące, sufitowe, ścienne, wpuszczane, zwieszane i natynkowe. Zwykle jeden wzór lampy powielany jest w wielu opcjach i kombinacjach montażowych.

  W roku 2015 jeden z flagowych projektów Aquaformu, lampa Equilibra balans, otrzymała „Oscara Designu”, czyli Red Dot Design Award, przyznawaną od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku przez Design Zentrum Nordhein Westfalen. Equilibra balans została wybrana spośród niemal 5 tysiecy projektów! Od tej pory producent ma prawo sygnować swoje logo słynną czerwoną kropką 🙂

 

                                        

 

                                              

 

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu on-line

przejdź do sklepu