Blog

Nowości ze świata oświetlenia

Linia światła [lampy Linea Light]

Wyobraź sobie zespół ludzi wytrwale poszukujących wciąż lepszych i doskonalszych rozwiązań technicznych, dzięki którym powstanie lampa zdolna w stu procentach spełnić Twoje oczekiwania. Będzie miała najwyższą jakość, będzie trwała, energooszczędna, wydajna. Ta lampa rzuci nowe światło na zagadnienie oświetlenia w Twoim domu…

Ta lampa będzie nie tylko nowoczesna i praktyczna. Będzie także piękna. Będzie zdobywać nagrody w kategorii design (np. Red Dot Award w roku 2017).

Dzisiejszy świat wymaga niemożliwego – fabrycznej szybkości i rzemieślniczej precyzji. Doświadczenia i innowacji. Myślenia globalnego i skupienia na szczególe. A wszystko to funkcjonować powinno równocześnie – w pełnej zgodzie, zaklęte w jednym produkcie. Jednak to, co niemożliwe, okazuje się wykonalne dla specjalistów od oświetlenia z firmy Linea Light.

Ten wywodzący się z Włoch producent stawia sobie za cel dostarczanie lamp klientom z każdego zakątka świata i równoczesne różnicowanie oferty, w zależności od specyfiki i potrzeb rynku, na który trafia oświetlenie oznaczone ich brandem. Projekty lamp mają w założeniu uwzględniać potrzeby osób, których życie owe lampy będą oświetlać, ale także charakterystyczną dla miejsca architekturę, a nawet otoczenie przyrodnicze – podpatrywanie natury jest dla designerów Linea Light ważną częścią procesu twórczego.

Dodajmy do tego kilka faktów „technicznych”:

  • Linea Light była jedną z pierwszych europejskich firm, które skupiły się na oświetleniu LED
  • W dziale badań i rozwoju Linea Light zatrudnionych jest aż 85 specjalistów
  • Lampy wciąż powstają we włoskim mateczniku producenta

Oryginalny włoski design, innowacyjność rozwiązań technicznych i rzemieślniczą niemal precyzję wykonania lamp Linei doceniają także nasi klienci. Linie Ohps!, Zig Zak, czy Mr Magoo, możemy śmiało nazwać naszymi klasykami.

Pełną ofertę Linea Light znajdziecie w naszym e-sklepie

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu on-line

przejdź do sklepu