Blog

Nowości ze świata oświetlenia

Nowości z firmy EGLO

Koniec roku poświęcamy poszukiwaniu oświetleniowych nowinek. Spośród szerokiej oferty jednego z bardziej wszechstronnych dostawców, czyli firmy EGLO, wybraliśmy kilka ciekawych serii, które proponujemy w dzisiejszym wpisie. Oto NOWOŚCI:

 Linię LEAMINGTON charakteryzuje niezwykle ciekawy sposób rozproszenia światła. Głównym elementem lamp z tej serii są abażury wykonane z folii brokatowej, na którą nałożono stalową ramkę z ażurowym wzorkiem. Po włączeniu światła wnętrze wypełnia się blaskiem wzmocnionym przez lśnienie folii. W skład kolekcji LEAMINGTON wchodzą lampy wiszące, lampa sufitowa, stojąca oraz stołowa.

 PRIDDY-P to pastelowa wariacja w ramach popularnej serii lamp PRIDDY. Tak jak i pozostałe lampy z tej dużej rodziny, PRIDDY-P mają industrialny charakter. Są proste w forie, dają skoncentrowane światło, którego źródło pozostaje mocno wyeksponowane i są bardzo funkcjonalne. Wyróżnikiem podzbioru PRIDDY-P jest kolor: delikatna mięta oraz pastelowa morela łagodzą surowość formy. W kolekcji PRIDDY-P znajdziecie kinkiety, lampę stojącą, biurkową oraz wiszące.

 W kolekcji LITTLETON austriacki producent proponuje lampy wykonane z malowanego metalu i naturalnego drewna. Proste, geometryczne kształty, oszczędność formy i ekspozycja źródła światła nadają serii LITTLETON nowoczesnego charakteru – sprawdzi się ona świetnie we wnętrzach w stylu loftowym, skandynawskim, albo w pokoju nastolatka. Kolekcję lamp LITTLETON tworzą różnego rodzaju lampy wiszące oraz kinkiet.

 Lampy ROCCAMENA są proste i oryginalne zarazem. Mocny akcent kolekcji to klosz ze stalowych drutów, który z zewnątrz pomalowano na kolor czarny, od środka zaś pokryto farbą w kolorze miedzi. Dzięki temu światło pięknie rozprasza się w pomieszczeniu. Lampy wiszące z tej serii mają możliwość podwieszenia, co pozwala na dowolne rozmieszczenie źródeł światła. W kolekcji ROCCAMENA znajduje się lampka stołowa oraz kilka rodzajów lamp wiszących

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu on-line

przejdź do sklepu