Blog

Nowości ze świata oświetlenia

Stoliczku, rozświetl się! [lampy podłogowe Sompex Delux]

Nocny stolik i lampa w jednym? A może podręczny blat w przedpokoju, który równocześnie rozproszy panujący w pomieszczeniu półmrok? „Dlaczego nie!” – pomyśleli projektanci firmy Sompex. Jak pomyśleli, tak zrobili i powstały lampy linii Delux i Rumpu.

 Legitymujący się sześćdziesięcioletnim doświadczeniem, niemiecki producent oświetlenia Sompex reklamuje swoje produkty hasłem: „Design for Life”. Faktycznie – kolekcje lamp, które proponuje klientom, łączą w sobie oryginalny, intrygujący wygląd z praktycznością zastosowań. Pasują do wielu wnętrz. W portfolio firmy znajdziemy zatem klasykę, nowoczesność, minimalizm, design odpowiedni do wystroju loftów. Wiele rozwiązań jest zaskakujących, sporo tu architektonicznego dowcipu, ponieważ projektanci Sompexu podchodzą do tematu oświetlenia z przymróżeniem oka.

         Zdecydowanie należy tak potraktować kolekcję minimalistycznych, niezwykle lekkich stolików wykonanych z aluminium połączonego ze szkłem. Okrągłe (Rumpu), bądź w kształcie prostopadłościanu (Delux), mają one wbudowane własne oświetlenie LED. Efekt? Ozdobione nimi pomieszczenie zyskuje nie tylko dodatkową podręczną powierzchnię, lecz także subtelne źródło światła.

Lampki-stoliki znajdziecie pod TYM LINKIEM >>

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu on-line

przejdź do sklepu